O nás

Zaoberáme sa výrobou vysoko kvalitného krmiva pre hospodárske zvieratá. Náš závod a zároveň centrála v obci Marefy pri Bučoviciach vyrobí ročne viac ako 150 000 ton kŕmnych zmesí. Rovnaký objem vyprodukuje aj ďalší závod v obci Běstovice pri Chocni, vďaka čomu sa radíme k popredným výrobcom v Českej a Slovenskej republike. So 155 zamestnancami v Českej republike patríme do úspešnej rodinnej firmy De Heus, ktorá pôsobí v mnohých krajinách na celom svete. Jej centrála spolu s moderným výskumným laboratóriom sa nachádza v holandskom Ede-Wageningene. Spoločnosť De Heus zamestnáva viac než 5 000 zamestnancov naplňujúcich koncept Powering progress s atribútmi: Kvalita, Výsledky, Nezávislý partner, Byť lepší a Podnikavosť.

Zvieratá v dobrej kondícii

Základným predpokladom úspešného chovu je dobrá kondícia zvierat založená na vyváženej strave. Značka Energys hobby ponúka bohatý sortiment krmív, ktoré v plnom rozsahu zabezpečujú zdravý vzhľad a výkonnosť zvierat. Ponuka zahŕňa vysoko kvalitné granuly pre rôzne zvieratá bez ohľadu na ich vek. V úsilí o najlepšie krmivá sme dosiahli skvelý pomer kvalita/cena s ohľadom na výživové hodnoty, použité suroviny či úžitkovosť. V oblasti kvality a bezpečnosti sme získali osvedčenia, ktoré potvrdzujú vysokú profesionalitu značky Energys hobby. Môžete si byť istí, že kŕmne zmesi od nás dostanú vaše králiky, sliepky, ovce alebo morčatá do skvelej kondície. Lesklá srsť, zdravší vzhľad, vyššia znáška a mäsitosť sa stanú známkou vášho dobrého chovu.

Výnimočná kvalita vďaka inovácii a know-how

Kvalitné krmivo sa však nedá produkovať bez neustáleho rozvoja. V odbore platíme za progresívnu firmu s jedinečným know-how založeným na medzinárodnej skúsenosti zo špecializovaných výskumov. Zavádzame vlastné moderné technológie a vykonávame priebežný monitoring výroby (dokážeme vystopovať číslo šarže a celý jej výrobný proces). Od certifikačných autorít sme získali rad osvedčení preukazujúcich našu kvalitu a správnu výrobnú prax. Vieme poradiť s výživou zvierat prostredníctvom obchodných špecialistov, ktorí sledujú najnovšie poznatky k tejto problematike. Udávame trend aj v obalovom dizajne. Moderná forma a grafika našich obalov podčiarkujú prestíž značky a posúvajú celkové estetické riešenie produktov. Výrobky Energys hobby jednoducho nemôžete prehliadnuť.

Dostupnosť a profesionálny prístup

Ako etablovaná firma máme prepracovaný postup od nákupu surovín cez samotnú výrobu až po logistiku. Vďaka dokonalej sieti distribútorov sú naše výrobky ľahko dostupné po celej Českej a Slovenskej republike nielen pre firmy, ale aj pre drobných chovateľov na vidieku. Dôkladne budovaná sieť stavia na profesionálnych a férových vzťahoch s distribútormi. Rovnako pristupujeme k našim zákazníkom, ktorým ponúkame špičkový poradenský servis skúsených odborníkov.

Značka Energys hobby reprezentuje výrobky pre 21. storočie a prináša chovateľom vysokú kvalitu, inováciu, širokú dostupnosť a profesionalitu.

Proč energys

Odborný poradenský servis

Prvotriedna kvalita krmív

Ľahká dostupnosť

Inovácia a moderné technológie

Skutočne široká ponuka

Zaručená odbornosť

Viac informácií

Hrdí partneri

Sme hrdí partneri Českého, Maďarského a Slovenského zväzu chovateľov drobných zvierat.

Český zväz chovateľov drobných zvierat

Maďarský zväz chovateľov drobných zvierat

Slovenský zväz chovateľov drobných zvierat

Reference

Chovatelia z radov našich klientov sú verní produktom De Heus. „Som veľmi spokojný a nechcem nič meniť. Predtým som skúšal kŕmiť produktmi od iných výrobcov, ale boli dosť prašné.“ Skúsený chovateľ pán Andrš potvrdzuje, aká dôležitá je pre neho aj ostatných chovateľov nízka prašnosť a dobrá štruktúra krmiva. Presne také vlastnosti majú výrobky spoločnosti De Heus.

Pán Buček chová králiky na špičkovej úrovni už desiatky rokov. Aby na výstavách bodoval, musí svojim Novozélandským bielym dodať v kŕmení viac energie. „Pravidelne používam produkt s názvom Králík Klasik, ktorý mojim králikom zabezpečí dostatočné množstvo energie,“ hovorí pán Buček a dopĺňa: „Týmito granulami kŕmia aj ostatní chovatelia z našej organizácie a sú s nimi veľmi spokojní.“

„Nemusím mať strach z chorôb a hľadať rôzne liečivé prípravky,“ konštatuje chovateľ pán Čadil. Ide o zásadnú tému mnohých chovateľov, ktorú spoločnosť De Heus reflektuje vo svojej ponuke. Skúsenosť pána Čadila s krmivami spoločnosti De Heus dokladá, že nie je potrebné pridávať do vody či zmesi ďalšie kokcidiostatiká. Granuly De Heus totiž už príslušné kokcidiostatiká obsahujú.

Všetky referencie

Aktuality

VEĽKÁ JARNÁ SÚŤAŽ S LIHNE.CZ

V spolupráci s naším obchodným partnerom - Lihne.cz, organizujeme súťaž o 3 sady veľkoobjemových kŕmidiel a napájačiek pre hydinu. Súťaž trvá do 14. apríla 2024.

prečítať

Aktualita

E-book

E-book o králikoch - 2. časť zdarma

Registrujte sa k odberu newslettera Energys Hobby a získajte zadarmo e-book Králíci - 2. časť.