Krmivá pre morky

Rovnako ako pre ostatné kategórie zvierat, tiež pre morky vyrábame ucelený rad kŕmnych zmesí, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších chovateľov. Naše výrobky vyhovujú zvýšeným požiadavkám na obsah bielkovín pri výkrme moriek a moriakov. Pre počiatočnú fázu výkrmu odporúčame drtené kompletné krmivo Morka Mini Forte, ktoré obsahuje kokcidiostatiká vhodná pre tento druh hydiny. Od 5. týždňa veku sa prechádza na granulovanú zmes Morka Midi Forte, ktorá sa podáva až do konca 12. týždňa veku. Pre poslednú fázu výkrmu, čiže od 13. týždňa veku, je určená kŕmna zmes Morka Maxi bez obsahu antikokcidík.

Ak máte k dispozícii vlastné obilia, potom máme riešenie aj pre Vás, a to vo forme bielkovinového koncentrátu Hydina Uni 30, ktorý sa mieša v pomere 25 - 40 % koncentrátu v závislosti od fázy výkrmu.

MORKA MINI FORTE

Drvená zmes s kokcidiostatikami na výkrm moriek do veku 4 týždňov. Je základom pre vysokú mäsitosť. Následne použite zmes Krůta Midi Forte.

MORKA MIDI FORTE

Kvalitné granulované krmivo s kokcidiostatikami na výkrm moriek od 5. do 12. týždňa veku. Je základom pre rýchly rast, vysokú mäsitosť a výborný...

MORKA MAXI

Krmivo pre záverečnú fázu výkrmu moriek. Používajte od 13. týždňa veku. Neobsahuje kokcidiostatikum.

HYDINA UNI 30

Sypký koncentrát na výkrm všetkých kategórií hydiny, ktorý obsahuje sóju najvyššej kvality. Mieša sa s obilím v pomere 20 – 40 % (podľa druhu alebo...

Aktualita

E-book

E-book o králikoch - 2. časť zdarma

Registrujte sa k odberu newslettera Energys Hobby a získajte zadarmo e-book Králíci - 2. časť.