Krmivá pre ošípané

Kvalitné krmivá pre ošípané by mali mať starostlivo zostavené a vyvážené zloženie. Zabezpečuje, že v jednotlivých obdobiach zvieratá získajú potrebné živiny pre ideálny rast a výborný zdravotný stav. Chovatelia často riešia, aké zvoliť zloženie krmiva pre ošípané.

Ich vysoké nároky dokážu uspokojiť profesionálne kŕmne zmesi značky Energys Hobby. Nielenže pokryjú všetky dôležité periódy vývoja (od prasiatka po vysoko mäsité prasa), ale zároveň umožnia rýchly rast pri nízkej spotrebe krmiva počas záverečnej fázy výkrmu. Do produktového radu patrí univerzálny koncentrát pre výkrm ošípaných, ktorý obsahuje všetky látky a vitamíny pre ošípané, a tak je zárukou vysokých prírastkov.

WEANING PELLETS

Preštartér pre prasiatka od 10. dňa veku do 14. dňa po odstave od prasnice. Štruktúra 2 mm granúl zaisťuje bezproblémový príjem a prekonanie...

A1 START

Profesionálne krmivo určené pre odstavené prasiatka od 12 kg ž. hm. do 12. týždňa veku. Ideálne naštartuje rast prasiatok. Na toto krmivo sa...

A1 MINI

Granulovaná kŕmna zmes pre prvú fázu výkrmu ošípaných, teda od 15 do 35 kg živej hmotnosti. Obsiahnuté živiny podporujú výborný zdravotný stav,...

A2 MIDI

Kvalitné granuly na výkrm ošípaných od 35 do 60 kg. Vyváženosť potrebných živín je základom pre výborný zdravotný stav, rýchly rast a vysokú mäsitosť.

A3 MAXI

Kompletná kŕmna zmes na výkrm ošípaných nad 60 kg. Svojím zložením podporuje rýchly rast pri nízkej spotrebe krmiva v priebehu záverečnej fázy výkrmu.

KPB Vital

Granulované kompletné krmivo pre jalové a gravidné prasnice zaisťujúce všetky potrebné živiny.

KPK Vital

Profesionálna kompletná kŕmna zmes pre dojčiace prasnice. Svojim zložením podporuje tvorbu mlieka v potrebnej kvalite a množstve.

PIG UNI 15

Sypký univerzálny koncentrát na výkrm ošípaných, ktorý sa mieša s obilím podľa fázy výkrmu v pomere 11 – 16 %. Je zárukou vysokých prírastkov.

Aktualita

E-book

E-book o králikoch - 2. časť zdarma

Registrujte sa k odberu newslettera Energys Hobby a získajte zadarmo e-book Králíci - 2. časť.