Prečo Energyshobby

Odborný poradenský servis

Problematika výživy hospodárskych zvierat vyžaduje odborné znalosti presahujúce možnosti bežného chovateľa. Na pomoc a konzultáciu prichádzajú naši špecialisti s viac ako 5-ročnou skúsenosťou z praxe. Záujemcom poskytnú poradenstvo v súlade s najnovšími poznatkami v oblasti výživy zvierat.

Prvotriedna kvalita krmív

Už pri vstupnej kontrole zdrojových surovín nastavujeme prísne kritéria. Náročné požiadavky uplatňujeme aj ďalej vo výrobnom procese. Finálny produkt, ako sú kŕmne zmesi a granuly, potom vykazuje vysokú konverziu a úžitkovosť. Krmivo značky Energyshobby zaistí zvieratám lesklú srsť, zdravší vzhľad a celkovo výbornú kondíciu.

Ľahká dostupnosť

Klienti Energys hobby si cenia širokú dostupnosť kŕmnych zmesí v Čechách i na Slovensku. Jednoduchá dostupnosť je výsledkom dlhoročného budovania siete distribútorov a predajcov. Naši partneri sú profesionáli, na ktorých sa môžete spoľahnúť vďaka férovému správaniu.

Inovácia a moderné technológie

Dbáme na kontinuálny výskum vo vlastných laboratóriách a s ním súvisiace inovácie receptúr pri výrobe krmív. Využívame medzinárodné skúseností z oblastí výživy a výrobných procesov. Každý rok investujeme významnú sumu do nových riešení, ktoré prinášajú dôslednejšiu kontrolu, vyššiu efektivitu a lepší pomer kvality a ceny.

Skutočne široká ponuka

Kŕmne zmesi, granuly pre králiky a ovce, krmivo pre sliepky i prepelice. To všetko a viac ponúka Energys hobby pre rôzne hospodárske zvieratá od mláďat po dospelých jedincov. Pestrý sortiment krmív a koncentrátov vyvinutý pre zdravý vzhľad a výkonnosť hovädzieho dobytka, sliepok, moriek, králikov, kačíc a ďalších zvierat.

Zaručená odbornosť

Vysoká akosť a bezpečnosť výrobkov sú pre nás samozrejmosťou. Tieto kvality dosahujeme vďaka certifikácii výroby a špecialistov podieľajúcich sa na vyvážených receptúrach. V priebehu rokov sme získali rad osvedčení, ktoré potvrdzujú našu vysokú profesionalitu a odbornosť.

Aktualita

E-book

E-book o králikoch zdarma

Registrujte sa k odberu newslettera Energys Hobby a získajte zadarmo e-book Králíci.