Referencie

Návšteva u pána Andrša

30.júl 2018

Chovatelia z radov našich klientov sú verní produktom De Heus. „Som veľmi spokojný a nechcem nič meniť. Predtým som skúšal kŕmiť produktmi od iných výrobcov, ale boli dosť prašné.“ Skúsený chovateľ pán Andrš potvrdzuje, aká dôležitá je pre neho aj ostatných chovateľov nízka prašnosť a dobrá štruktúra krmiva. Presne také vlastnosti majú výrobky spoločnosti De Heus.

Návšteva u chovateľa pána Bučka

22.máj 2018

Pán Buček chová králiky na špičkovej úrovni už desiatky rokov. Aby na výstavách bodoval, musí svojim Novozélandským bielym dodať v kŕmení viac energie. „Pravidelne používam produkt s názvom Králík Klasik, ktorý mojim králikom zabezpečí dostatočné množstvo energie,“ hovorí pán Buček a dopĺňa: „Týmito granulami kŕmia aj ostatní chovatelia z našej organizácie a sú s nimi veľmi spokojní.“

NÁVŠTEVA U CHOVATEĽA PÁNA ČADILA

22.máj 2018

„Nemusím mať strach z chorôb a hľadať rôzne liečivé prípravky,“ konštatuje chovateľ pán Čadil. Ide o zásadnú tému mnohých chovateľov, ktorú spoločnosť De Heus reflektuje vo svojej ponuke. Skúsenosť pána Čadila s krmivami spoločnosti De Heus dokladá, že nie je potrebné pridávať do vody či zmesi ďalšie kokcidiostatiká. Granuly De Heus totiž už príslušné kokcidiostatiká obsahujú.

Aktualita

E-book

E-book o králikoch zdarma

Registrujte sa k odberu newslettera Energys Hobby a získajte zadarmo e-book Králíci.